fbpx

Pierwsze Spotkanie za nami!


20032013068
I udało się! troszkę planowania, działania, organizowania i się stało! Pierwsze Spotkanie z Biblią za nami! uwierzcie, że pełna euforia jest w nas. Cieszymy się, że niespełna 20 osób postanowiło ten środowy wieczór spędzić z nami w Kawiarni Sweet Surrender. Atmosfera jaką udało nam się wytworzyć zaskoczyła nas jako organizatorów: swoboda wypowiedzi, chęć do zabierania głosu, własne zdanie – naprawdę dziękujemy Wam za to! My stworzyliśmy tylko warunki, ale za atmosferę jesteśmy odpowiedzialni wszyscy!
20032013070Dzisiejsze spotkanie było oparte o studium Ew. Jana 11:49-12:19. Rozmawialiśmy o dwóch wątkach: o Marii i jej namaszczeniu Jezusa oraz w wjeździe Jezusa do Jerozolimy. Podczas studium tych dwóch wątków analizowaliśmy ich treść, kontekst wydarzeń oraz próbowaliśmy zaczerpnąć coś dla siebie, jakiś wzór, który możemy zastosować w naszym życiu dzisiaj. I znów się okazało, że Biblia choć dla wielu jest archaiczna, ciągle jest jednak praktyczna.
Dodatkowym atutem była oczywiście bogata oferta kaw i herbat gospodarzy naszego spotkania. Jeśli nie będziecie mieli gdziekolwiek się spotkać z przyjaciółmi to ul. Zabłocie 25 jest najodpowiedniejszym miejscem w Krakowie.
Do zobaczenia już wkrótce na naszym kolejnym spotkaniu!